×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Sağlık Yaşam Spor Eskişehir tanıtım İlçeler Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Kripto Para borsası Faydalı linkler Kripto Para Borsası Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Eskişehirspor'dan sokak hayvanlarına destek

Eskişehirspor’dan, Eskişehir Kent Konseyi’nin şehrimizin her sokağını, her köşesini paylaştığımız can  dostlarımız ile ortak bir yaşam kültürü oluşturmak hedefine tam destek.

Yaşam 08/09/2021 14:13 08/09/2021 14:14

A- A+

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu ve Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı işbirliği ile yapılan kulübeler  Vali Hanefi Demirkol tesislerine Eskişehirspor kulübü Başkanı Mehmet ŞİMŞEK, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray AKÇASOY, Genel Sekreter  Ahmet KAPANOĞLU, Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece BİLGİN, futbolcuların katıldığı tören ile teslim edildi.

 Törende konuşan Başkan Nuray AKÇASOY “Eskişehir Kent Konseyi olarak yaşadığımız bu güzel şehrin her sokağını, her köşesini paylaştığımız ve en önemli zenginliğimiz olarak gördüğümüz, dört ayaklı dostlarımızı hiç bir zaman unutmuyoruz. Çünkü onlar evsiz, sevgisiz, susuz, yemeksiz, bizlere güvensiz kalsalar da umut ile gözlerimizin içlerine bakıyorlar. Şehrimizin her sokağını, her köşesini paylaştığımız dört ayaklı dostlarımızın hayatlarını ancak birlikte bir takım olarak çalıştığımızda iyileştirebiliriz... Eskişehirspor Kulübümüzün  Başkanı sayın Mehmet ŞİMŞEK’e, yönetimine, futbolcularımıza  ve Eskişehirspor iletişim sorumlusu Duygu AFACACAN’a sokak hayvanları ile ortak bir yaşam kültürü oluşturmak hedefi ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalara verdikleri destek ve gösterdikleri samimi ilgi için tüm Hayvan Hakları Çalışma Grubu gönüllülerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Eskişehirspor kulübü Başkanı Mehmet Şimşek ise  “Başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Eskişehir Kent Konseyi’mize kapılarımız her zaman açık ve işbirliğine her zaman hazırız. Bizler için Eskişehirspor tesislerimizde sokaktan sahiplenerek başlarını okşadığımız, beslediğimiz, ilgilendiğimiz hayvanların karşılıksız sevgilerine tanık olmak, paha biçilemez güzellikte bir durum. Onlar bizleri karşılıksız seven kadim dostlarımız! Bağışladığınız kulübeler için çok teşekkür ederim.” diye konuştu.
 

YORUMLAR

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için Tıklayın

SHS | Copyright © 2021